Šiame Privatumo pranešime paaiškinama, kas mes esame, kaip renkame, daliname ir naudojame asmeninę informaciją apie Jus ir kaip galite valdyti savo privatumo teises. Šis Privatumo pranešimas taikomas tik asmeninei informacijai, kurią renkame savo svetainėje adresu https://www.padauzacat.com

Jei turite klausimų ar nerimaujate, kaip naudojame Jūsų asmeninę informaciją, susisiekite su mumis kontaktais, pateiktais šio Privatumo pranešimo pabaigoje.

„Veislynas Padauža“ gerbia jūsų teisę į privatumą.

Informacija, kurią pateikiate savanoriškai

Kai kuriose Svetainės dalyse Jūsų gali būti prašoma savanoriškai pateikti asmeninę informaciją. Pavyzdžiui, galime paprašyti nurodyti kontaktinę informaciją tam, kad galėtumėte mūsų svetainėje susikurti asmeninę paskyrą, užsiprenumeruoti mūsų rinkodaros pranešimus ir/ar pateikti mums užklausas. Asmeninė informacija, kurią bus prašoma pateikti, ir priežastys, kodėl prašoma ją pateikti, bus paaiškintos tuomet, kai paprašysime Jūsų pateikti asmeninę informaciją.

Informacija, kurią renkame automatiškai

Kai lankotės mūsų svetainėje, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją iš jūsų įrenginio. Kai kuriose šalyse, įskaitant Europos ekonominės erdvės šalis, pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus ši informacija gali būti laikoma asmenine informacija.

Kai lankotės mūsų Svetainėje, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją iš Jūsų įrenginio. Kai kuriose šalyse, įskaitant Europos ekonominės erdvės šalis, ši informacija gali būti laikoma asmenine informacija pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus. Tiksliau, informacija, kurią renkame automatiškai, gali būti Jūsų IP adresas, įrenginio tipas, unikalūs įrenginio identifikacijos numeriai, naršyklės tipas, plati geografinė vieta (pvz., vieta šalies ar miesto mastu) ir kita techninė informacija. Mes taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip Jūsų įrenginys sąveikavo su mūsų Svetaine, įskaitant puslapius, į kuriuos buvo įeita, ir paspaustas nuorodas. Šios informacijos rinkimas leidžia mums geriau pažinti mūsų Svetainės lankytojus: sužinome, iš kur jie ir koks turinys, esantis mūsų Svetainėje, juos domina. Naudojame šią informaciją savo vidaus analizės tikslams ir norėdami pagerinti mūsų Svetainės kokybę ir aktualumą lankytojams. Dalis šios informacijos gali būti renkama naudojant slapukus ir panašią sekimo technologiją, kaip paaiškinama toliau šiame privatumo pranešime.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų, leidžiančių lengvai apsilankyti kitose dominančiose svetainėse. Tačiau, kai pasinaudojote šiomis nuorodomis, kad išeitumėte iš mūsų svetainės, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad mes nekontroliuojame tos kitos svetainės. Todėl mes negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate lankydamiesi tokiose svetainėse, apsaugą ir privatumą, o ši privatumo nuostata nereglamentuoja tokių svetainių. Turėtumėte būti atsargūs ir pažvelgti į atitinkamai svetainei taikomą privatumo pareiškimą.

Informacijos, kurią apie Jus turime, valdymas

Mes neparduosime, neplatinsime ir nenuomosime Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims nebent gausime Jūsų sutikimą arba to reikalautų įstatymas. Mes galima naudoti Jūsų asmeninę informaciją, norėdami atsiųsti reklaminę informaciją, kuri, mūsų manymu, gali Jus sudominti, apie trečiąsias šalis, tačiau tai galime daryti tik Jums pageidaujant. Pagal Duomenų apsaugos įstatymą (1998) galite reikalauti detalizuoti, kokią asmeninę informaciją apie Jus turime. Už šios informacijos suteikimą mokamas nedidelis mokestis. Jeigu norėtumėte turimos informacijos apie Jus kopijos, susisiekite su mumis, naudodamiesi kontaktine forma. Jei manote, kad bet kokia mūsų turima informacija apie Jus yra netiesinga ar nepakankama, kuo greičiau susisiekite su mumis ar parašykite mums elektroniniu paštu, kuris pateiktas aukščiau. Mes nedelsiant ištaisysime bet kokią klaidingą informaciją.

Apie slapukus

Slapukas yra mažas failas, kuris prašo leidimo patekti į Jūsų kompiuterio standųjį diską. Slapukai naudingi, nes dėl jų naudotojui svetainė veikia geriau. Taip daro dauguma svetainių, norėdamos pateikti ataskaitą apie svetainės lankomumą, kai naudotojas apsilanko jų svetainėje.

Jūsų naršyklė svetainei leidžia pasiekti tik tuos slapukus, kurie Jums jau buvo atsiųsti, o ne tuos, kuriuos Jums siunčia kitos svetainės.

„Veislynas Padauža“ naudoja daugybę įvairių analitinių įrankių, kad surinktų informaciją apie tai, kaip žmonės naudojasi mūsų svetaine ir kaip jie mus randa. Tai padeda mums įsitikinti, kad mūsų svetainė atitinka Jūsų poreikius ir padeda išsiaiškinti, kaip galėtume ją patobulinti.

Tokie analitiniai slapukai kaip „Google analytics“ saugo informaciją apie tai, kokiuose puslapiuose lankėsi žmonės, atėję į mūsų svetainę, kiek laiko praleido svetainėje, kaip čia pateko ir kokias nuorodas paspaudė. Šią informaciją pateikia slapukai, kurie padeda Somoia analizuoti lankytojų profilius ir suteikti jiems geresnę patirtį

.„Analytics“ slapukai nerenka ir nesaugo naudotojų asmeninės informacijos (pvz., Vardų ar adresų), todėl ši informacija negali būti naudojama asmenims identifikuoti.

„Veislynas Padauža“ neleidžia analizės įmonėms naudoti ar bendrinti jos analizės duomenų.

Be to, mūsų svetainėje taip pat yra įterptųjų „bendrinimo“ mygtukų, kad mūsų svetainės vartotojai galėtų lengvai bendrinti mūsų svetainės puslapius su draugais ir šeima per populiarius socialinius tinklus. Šios svetainės gali nustatyti slapuką, kai esate prisijungę prie jų paslaugų.

Galite pasirinkti priimti arba atmesti slapukus

.Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau paprastai galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad atsisakytumėte slapukų. Tai gali neleisti jums visapusiškai pasinaudoti svetainės pranašumais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukų stebėjimą, apsilankykite www.allaboutcookies.org

Duomenų saugojimas

Mes saugome asmeninę informaciją, kurią renkame iš Jūsų, kai to reikia vykdant teisėtą verslą (pavyzdžiui, norint suteikti Jums pageidaujamą paslaugą arba laikantis galiojančių teisinių, mokesčių ar apskaitos reikalavimų).

Konkrečiai, mūsų svetainių serveriai yra Anglijoje, tačiau mūsų grupės įmonės ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai bei partneriai veikia visame pasaulyje. Tai reiškia, kad kai mes renkame jūsų asmeninę informaciją, mes galime ją apdoroti bet kurioje iš šių šalių.

Mes ėmėmės visų reikiamų apsaugos priemonių, kad užtikrintume, jog jūsų asmeninė informacija ir toliau bus apsaugota pagal šį Privatumo pranešimą, ir nors duomenys gali būti perduodami ir tvarkomi kitose šalyse, mes naudojame tik sistemas ir procesus, kurie atitinka mūsų griežtus duomenų apsaugos kriterijus. Tai apima Europos Komisijos pavyzdinių sutarčių sąlygų dėl asmeninės informacijos perdavimo tarp mūsų grupės įmonių įgyvendinimą, pagal kurias visos grupės įmonės privalo saugoti savo tvarkomą asmeninę informaciją iš EEE pagal Europos Sąjungos duomenų apsaugos teisę. Mūsų pavyzdinės sutarties sąlygos gali būti pateiktos paprašius.

Jūsų duomenų apsaugos teisės

Jūs turite šias duomenų apsaugos teises: Jei norite gauti prieigą prie savo asmeninės informacijos, ją koreguoti, atnaujinti ar pageidauti, kad ji būtų ištrinta, galite bet kada tai padaryti, susisiekę su mumis kontaktais, pateiktais skiltyje Susisiekite su mumis. Be to, galite nesutikti, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma, paprašyti, kad apribotume Jūsų asmeninės informacijos tvarkymą ar pageidauti, kad Jūsų asmeninė informacija būtų perkelta. Vėlgi Jūs galite naudotis šiomis teisėmis, susisiekę su mumis kontaktais, pateiktais skiltyje Susisiekite su mumis. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti mūsų siunčiamų rinkodaros pranešimų. Galite pasinaudoti šia teise, paspausdami „nebenoriu prenumeruoti“ ar „atsisakyti“ nuorodą, esančią rinkodaros elektroniniuose laiškuose, kuriuos Jums siunčiame. Norėdami atsisakyti kitų rinkodaros formų (pašto rinkodaros ar telemarketingo), susisiekite su mumis kontaktais, pateiktais skiltyje Susisiekite su mumis. Taip pat jei rinkome ir tvarkėme Jūsų asmeninę informaciją, gavę Jūsų sutikimą, tuomet galite bet kada atšaukti savo sutikimą. Jūsų sutikimo atšaukimas nepaveiks nei bet kokio duomenų tvarkymo, atlikto iki Jūsų atšaukimo, teisėtumo, nei Jūsų asmeninės informacijos tvarkymo, kuris atliekamas remiantis kitais nei sutikimas teisėtais tvarkymo pagrindais. Jūs turite teisę pateikti skundą dėl to, kad renkame ir naudojame Jūsų asmeninę informaciją. Jei nerimaujate dėl to, kaip renkame ar naudojame Jūsų asmeninę informaciją, pirmiausia, savo susirūpinimą turėtumėte išreikšti mums ar tiesiogiai kreiptis į Informacijos komisijos biurą, kurį rasite čia: https://ico.org.uk/concerns/ Atsakome į visas užklausas, gautas iš asmenų, norinčių pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus.

Saugumas

Esame įsipareigoję užtikrinti, kad Jūsų informacija saugi. Siekdami užkirsti kelią neteisėtai prieigai ar duomenų atskleidimui, įdiegėme atitinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, skirtas apsaugoti ir užtikrinti saugumą informacijos, kurią renkame internete.

Nuorodos į kitas svetaines

Vis dėlto, vos pasinaudosite šiomis nuorodomis, norėdami išeiti iš mūsų tinklalapio, atminkite, kad mes neturime įtakos kitoje svetainėje, kurioje lankysitės. Todėl negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateiksite, lankydamiesi tokiose svetainėse, saugumą ir privatumą ir tokiose svetainėse šis privatumo pareiškimas neturi įtakos. Turėtumėte būti atsargūs ir pasidomėti privatumo pareiškimu, taikomu atitinkamai svetainei.

Šio privatumo pranešimo atnaujinimai

Kai kada galime atnaujinti šį Privatumo pranešimą, reaguodami į besikeičiančias teisines, technines ar verslo aplinkybes. Atnaujindami mūsų Privatumo pranešimą, imsimės reikiamų priemonių, kad informuotume Jus, atitinkamai atsižvelgdami į atliktų pakeitimų svarbą. Gausime Jūsų sutikimą dėl bet kokių svarbių Privatumo pranešimo pasikeitimų, jei to prireiks ir jei to reikalauja taikomi duomenų apsaugos įstatymai. Galite pamatyti, kada paskutinį kartą buvo atnaujintas šis Privatumo pranešimas, patikrinę „paskutinio atnaujinimo“ datą, kuri matoma virš šio Privatumo pranešimo.